آذر ۲۱

20171206_155040

تو دل هر کسی پر از حرفهای ناگفته است خصوصا ما ها که حرفهامون رو از فیلتر پذیرش دیگران رد میکنیم بعد به زبون میاریم .جالبه که قضیه سخت تر هم میشه چون حرف از دل برنیومده که به دل بشینه بلکه از درک و قضاوت ما براومده نسبت به نظر دیگران که اغلب درست هم نیست و فقط حدس و گمان نادرست ماست که گاه سالها سوء تقاهم و بعضا مشکل و بدبختی به همراهش سرازیر میشه .

فکر کنید اگه این رویه تغییر کنه و شروع کنیم به تفکر در بارهء درستی و نادرستی نظر شخصی خودمون به جای کشف ناموفق و پیش بینی نوع برخورد دیگران از نظری که میخواهیم بیان کنیم و بعد نظرمون رو بیان کنیم .

خوب تا همینجا کلی تغییر سازنده رخ داده! خودمون شدیم تو اولین قدم .خود خودمون .واقعی واقعی . و اینکه کی فکر کنیم و به یه چیز سازنده فکر کنیم که خلاقیت و رشد به همراهش میاد حتی اگه با درد و رنج باشه . اقلا جنگ درونی به صلح و آرامش تبدیل میشه و خودفریبی و دیگر فریبی حذف میشن و کلی بار سنگین از رو شخصیتمون و کلی نقاب دروغین از رو صورتمون کنار میره . شاید خواستنی نشیم تو نگاه اول ولی موندنی میشیم تو دلها به مرور . دروغ و تزویر برچیده میشه و میتونی راحت نفس بکشی تو فضایی که پر از اعتماد و صداقته .

فکر کنم نتایجش خیلی بیشتر از دردسرهاشه .بقیهء نتایجش رو شما بگید .حتما بیشتر از من میتونید از فوایدش بگید .

Article Global Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Eli Pets

دیدگاهتان را بگزارید

توجه کنید : مدیریت نظر ها فعال شده و ممکن است با تاخیر نمایان شود .لازم نیست دوباره ارسال کنید .